Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft Triton RAB-UP-150-A1, 150mm, me kapacitet 15Kg, i zi

Kodi i produktit:
218018
EAN:
8595105006283
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-UP-150-A1
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton si kompani është e inkuadruar në prodhimin e shasive, si edhe aksesorëve kualitativ të ndryshëm për produktet që i ofron. Kjo vlen për produktin në fjalë RAB-UP-150-A1. Ky produkt paraqet një raft 19 inç me vrima te vogla ku mundësohet kalimi i ajrit. Ka një kapacitet peshe deri në 15 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105006283
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-UP-150-A1
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE