Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft A4 Triton RAB-UP-450-A4, 19", 1U/450mm, me kapacitet 80 kg, i zi

Kodi i produktit:
218034
EAN:
8595105077757
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-UP-450-A4
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton-i, prodhuesi kryesor i kabineteve të të dhënave dhe shpërndarësve të energjisë, ofron pajisje cilësore për produktet e saj. Gama e gjerë e produkteve cilësore përfshin këtë produkt TB-UP-450-A4 i cili është një raft i shpuar 19" A4 me përmasa 1U / 450 mm dhe me kapacitet maksimal ngarkimi prej 80 kg. Ju pa dyshim se do të vlerësoni inovacionin në formë të mbështetësve të integruar që janë ngulitur në brendësi të raftit për t'i bërë ato më kompakte për transport dhe si pasojë thjeshtojnë punën e montimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105077757
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-UP-450-A4
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE