Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft police Solarix 19", 1U, 150mm, RAL 7035, me dorezë të parme UP-01

Kodi i produktit:
213443
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
86030150
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Raftet me lidhje me dy pika në binarët e përparme ose të pasme janë të dizajnuara për të ruajtur pajisjet në një rack prej 19 ", kështu që ato përdoren kryesisht ku këto pajisje nuk mund të montohen në një rack prej 19". Fundi i shpuar i raftit siguron kalimin e lehtë të ajrit. Ky raft i ngurtë ka një lartësi prej 1U, një thellësi 150 mm dhe një peshë maksimale prej 10 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
86030150
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE