Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft police Solarix 19", 1U, 250mm, me mbajtëse të parme dhe të pasme UP-12

Kodi i produktit:
213431
EAN:
21231321231231233
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
80501250
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rafti police Solarix 19 " me shtojcë katër-pikëshe, që ndodhen në 4 pika të kornizës, është i dizajnuar për të mbajtur pajisje të ndryshme. Fundi i shpuar i raftit siguron kalimin e lehtë të ajrit. Ky raft i ngurtë ka një gjatësi prej 1U, një thellësi prej 250 mm dhe një kapacitet maksimal ngarkimi prej 40 kg.

Vlerësimet

Produkt shume i mire edhe i kompletuar. Dergesa e shpejte!
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
21231321231231233
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
80501250
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE