Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft police Solarix 19", 1U, 250mm, UP-02

Kodi i produktit:
213442
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
80500250
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Solarix ofron rafte me 4 pika të lidhjes në binarët e përparme të hekurt, të dizajnuara për të akomoduar pajisjet në raftin prej 19 ", ku fundi i shpuar i raftit siguron një qarkullim të lehtë të ajrit. Ky raft i ngurtë ka një lartësi prej 1U, një thellësi prej 250 mm dhe një kapacitet maksimal ngarkimi prej 40 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
80500250
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE