Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft police Solarix UP-10-1-B, 10", 1U, i zi

Kodi i produktit:
213210
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
86010000
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Solarix ju sjell raftin tuaj në 10 " për të ruajtur dokumente dhe elemente më të vegjël aktivë. Raft ka një shtojcë me dy pika, lartësi 1U, thellësi 155 mm dhe një ngarkesë maksimale prej 5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
86010000
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE