Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft police Solarix UP-10-1-G, 10", 1U, RAL 7035

Kodi i produktit:
213211
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
86010001
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Solarix ju këtë produkt për kabinete 10" për të ruajtur dokumente dhe elemente tjerë më të vegjël. Rafti ka një shtojcë me dy pika, lartësi 1U, thellësi 155 mm dhe një ngarkesë maksimale prej 5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
86010001
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE