Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft Solarix 19", 1U, 350mm

Kodi i produktit:
213433
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
80501350
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Raftet me mundësi kapje në katër vende, që ndodhen në 4 pjesë të kornizës, janë të dizajnuara për të ruajtur pajisjen në një raft prej 19 ". Fundi i shpuar i raftit siguron kalimin e lehtë të ajrit. Ky raft i fortë ka një lartësi prej 1U, një thellësi prej 350 mm dhe një kapacitet maksimal ngarkimi prej 40 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
80501350
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE