Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft tërheqës Legrand EvoLine 4-point, 1U, 600mm, 65kg

Kodi i produktit:
266599
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8697613231802
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
E4S1U42SS
Lansuar më:
15. 8. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Raft tërheqës 1U me montim 4 pikësh për montim në kabinetet e raftit Digitus. Kapaciteti i tij i ngarkesës është 65 kg dhe gjerësia 600 mm. Sipërfaqja është e shpuar për shpërndarje më efikase të nxehtësisë. Të gjitha vidat e nevojshme janë përfshirë në paketë për montim të lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8697613231802
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
E4S1U42SS
Lansuar më:
15. 8. 2019
Prodhuesi:
Legrand

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE