Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft Triton A4 me vrima RAB-UP-350-A4, 19 ", 1U / 350mm, pesha 50Kg, i zi

Kodi i produktit:
218031
EAN:
8595105076316
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-UP-350-A4
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rafti Triton është i instaluar për integrimin e tij në kutitë e serverit 19 "A4 me dimensione 1U / 350 mm dhe një kapacitet maksimal mbajtës prej 50 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105076316
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-UP-350-A4
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE