Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft Triton A4 RAB-UP-650-A4, 19", 1U/650mm, i zi

Kodi i produktit:
218037
EAN:
8595105074732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-UP-650-A4
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi kryesor i kabineteve të të dhënave dhe shpërndarësve të energjisë, Triton, ofron pajisje cilësore për produktet e saj. Triton RAB-UP-650-A4 gjithashtu përfshin një gamë të gjerë të mallrave cilësore. Në këtë rast, është një raft i shpuar 19 "A4 me përmasa 1U / 650 mm dhe një kapacitet maksimal prej 80 kg. Ju me siguri do të vlerësoni inovacionin në formën e mbështetësve të integruar që futen brenda rafteve në mënyrë që ato të jenë më kompakte në transport dhe rrjedhimisht të thjeshtojë punën e montimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105074732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-UP-650-A4
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE