Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft Triton police RAB-UP-X01-C1, 10", 150mm

Kodi i produktit:
218331
EAN:
8595105026427
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-UP-X01-C1
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rafti Triton RAB-UP-X01-C1 është e përshtatur për kabinat Triton. Ai vjen me dimenzionet 254 x 150 mm, mund të mbaj deri në 10 kg dhe ka madhësi diagonale 10". Në pako me të përfshihen 4x M6x16 bulona, pastruesi plastik dhe një shtrëngues M6.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105026427
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-UP-X01-C1
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE