Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo zgjatëse Masterlan, 1,4m, 8x230V, 1U, alumin, e zezë

Kodi i produktit:
252384
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PDU-FRS5208
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Masterlan është një prodhues i kabllove të rrjeteve kompjuterike dhe produkteve të saj. Tani ju sjell panelin Masterlan PDU-FRS5208, i cili ka një lartësi prej 1U dhe është projektuar për kabinën e të dhënave prej 19 "me priza 8x 230V. Ajo ka një përmbajtje alumini, paneli është i pajisur me një kabllo lidhëse prej 1.4 m dhe me butonin e fikjes. Maksimumi i ngarkesës së panelit 16A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PDU-FRS5208
Lansuar:
15. 1. 2019
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE