Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kapak metalik Legrand EvoLine, 1U

Kodi i produktit:
266614
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8697613231659
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
EBPN1
Lansuar:
15. 8. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gama e aksesorëve të Legrand mund të plotësojë të gjitha kërkesat e instalimeve elektrike të rehatshme, energjisë, menaxhimit të kabllove dhe zgjidhjeve të tjera teknike elegante. Kapaku metalik 1U përdoret në kabinetet e të dhënave Legrand EvoLine.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8697613231659
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
EBPN1
Lansuar:
15. 8. 2019
Prodhuesi:
Legrand

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE