Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Memorie për serverë HPE Ultrium, 6.25TB, RW, LTO-6

Kodi i produktit:
263776
EAN:
8871112038616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
C7976A
Lansuar:
26. 6. 2019
Prodhuesi:
HPE

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo disketë ofron performancë të lartë transferi. Ka kapacitet 2.5 TB ndërsa me kompresim 6.25 TB. Shpejtësia e transferit të të dhënave arrin 160/40 MB/s (me dhe pa kompresion).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8871112038616
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
C7976A
Lansuar:
26. 6. 2019
Prodhuesi:
HPE

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE