Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ngjitës dyanësor Solarix Velcro, 10mm gjerësi, i zi

Kodi i produktit:
236023
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
84507034
Lansuar:
10. 5. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ngjitësi Solarix SXSZO-10MM-25M-BK shumëfunksional dyanësor, ka gjerësi 10 mm dhe gjatësi 25 m. Është rezistent ndaj temperaturave prej -20 deri 80 ° C. Lagështia maksimale e funksionimit është 95% dhe ka material metalik poliamid.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
84507034
Lansuar:
10. 5. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE