Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Panel Solarix 19", 24xRJ45 CAT5E UTP e zezë, 0,5U, SX24HD-5E-UTP-BK

Kodi i produktit:
234738
EAN:
22321132321321321321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
24000144
Lansuar:
12. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
79.50 
Ju kurseni : 16.00   (20%)
63.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Paneli i Patch-it Solarix SX24HD-5E-UTP-BK është një panel 19" me densitet të lartë me 24 porta RJ45, e cila përfshin një shtresë kabllosh për një përshtatje të ngushtë dhe një strukturë të qartë të kabllove. Veglat 110 dhe Krone mund të përdoren për prerjen. Paneli i pandryshuar patch (Solarix), ka hapësirë për 24 porte RJ-45, ku pjesë e produktit është një rrip ankorimi, 50% kursim në shfrytëzimin e kabinetit U, parametra të shkëlqyer të performancës. Paneli është projektuar për të garantuar qëndrueshmëri maksimale, funksionalitet shumë të mirë dhe mbi të gjitha besueshmërinë e lartë. Jetëgjatësia është 1000 instalime elektrike / shkyçje, plotëson standarde 5E / D klasë, 0.5U madhësi, e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
22321132321321321321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
24000144
Lansuar:
12. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE