Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Panel Solarix 19&" 24xRJ45 CAT6 UTP, e zezë, 0,5U, SX24HD-6-UTP-BK

Kodi i produktit:
234740
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
24000146
Lansuar:
12. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Paneli i Patch-it Solarix SX24HD-6-UTP-BK është një panel 19" me densitet të lartë me 24 porta RJ45, e cila përfshin një shtresë kabllosh për një përshtatje të ngushtë dhe një strukturë të qartë të kabllove. Veglat 110 dhe Krone mund të përdoren për prerjen. Paneli i pandryshuar patch (Solarix), ka hapësirë për 24 porte RJ-45, ku pjesë e produktit është një rrip ankorimi, 50% kursim në shfrytëzimin e kabinetit U, parametra të shkëlqyer të performancës. Paneli është projektuar për të garantuar qëndrueshmëri maksimale, funksionalitet shumë të mirë dhe mbi të gjitha besueshmërinë e lartë. Jetëgjatësia është 1000 instalime elektrike / shkyçje, plotëson standarde 6 / D klasë, 0.5U madhësi, e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
24000146
Lansuar:
12. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE