Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Panel Solarix 24xRJ45 CAT5E STP, e çeliktë, 0,5U SX24HD-5E-STP-SL

Kodi i produktit:
234739
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
24000145
Lansuar:
12. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi i produktit Panel për 24 porta RJ-45 Paneli SX24-5E-UTP-BK me Solarix është i pajisur me 24 porta RJ45, pa shirit. Kablloja me të dhënave përfundon në një terminal të dyfishtë 110 / Krone IDC. Ashtu si të gjithë komponentët e kabllove të strukturuara Solarix, ky panel është projektuar për të garantuar qëndrueshmëri maksimale, funksionalitet shumë të mirë dhe mbi të gjitha besueshmëri të lartë. Shënjimi me ngjyra Bordi i terminalit është i etiketuar sipas standardeve T568A dhe T568B për lehtësimin e ndërprerjes së kabllit, duke përdorur palë ngjyrash dhe shënjimin numerik të telave individuale direkt në tabelën e shtypur (një numër i rastësishëm është gjithmonë një përçues gjysmë-ngjyrë dhe një perçus i plotë me ngjyra). Vetitë kryesore Panel i paizoluar patch (Solarix), hapësirë për 24 porta RJ-45 pa shirita elektrike. Paneli është projektuar për të garantuar qëndrueshmëri maksimale, funksionalitet shumë të mirë dhe mbi të gjitha besueshmërinë e lartë. Testuar deri në 150 MHz, jetëgjatësia minimale e portit është 1000 instalime elektrike / shkyçje. Plotëson standarde 5E dhe D klasë. Madhësia 0.5U, e zezë. Dimensionet:

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
24000145
Lansuar:
12. 4. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE