Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pjesë hekurudhore e rrëshqitëses Synology për kuti të serverëve RackStation

Kodi i produktit:
197635
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Synology
Kodi i prodhuesit:
RKS1317
Lansuar:
6 Shtator 2016
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

95.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pjesa hekurudhore e rrëshqitëses është e dizajnuar për instalimin e serverit Rackstation në kuti. Për instalimin e tij, gjerësia e paneleve anësore duhet të jetë e barabartë apo ta kaloj 480 mm. Vrimat për montim janë në formë katrore me dendësi 9.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Synology
Kodi i prodhuesit:
RKS1317
Lansuar:
6 Shtator 2016
Prodhuesi:
Synology
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu

Bashkangjitja Pjesë hekurudhore e rrëshqitëses Synology për kuti të serverëve RackStation edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE