Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prerës i kabllove Solarix TA4801

Kodi i produktit:
236020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
40480100
Lansuar:
10. 5. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky ndihmëtar i dobishëm është për heqjen e thjeshtë dhe të shpejtë të kabllos së të dhënave. Është i përshtatshëm për të gjitha kabllot UTP dhe FTP.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
40480100
Lansuar:
10. 5. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE