Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prerës univerzal i kabllove Solarix HT-S501A

Kodi i produktit:
236021
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
40480101
Lansuar:
10. 5. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Solarix është një prodhues i kabllove të instalimit me cilësi të lartë dhe parametra të shkëlqyeshëm në lidhje me shpejtësinë dhe transferim të të dhënave. Gjithashtu ofron rezistencë ndaj efekteve të ndryshme dhe ka materiale me cilësi të lartë që plotësojnë kërkesat më të rrepta. Solarix gjithashtu prodhon vegla të fundit dhe pajisje të tjera për nevojat e instalimit. HT-S501A janë prerëse universale, shërbejnë për heqjen e thjeshtë dhe të shpejtë të kabllove të të dhënave. I përshtatshëm për të gjitha llojet e kabllove të të dhënave UTP dhe FTP ( me diametër 3,5-9 mm).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
40480101
Lansuar:
10. 5. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE