Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prerëse telash Solarix SXKJ-NA-BU për SXKJ-xx-yyy-BK-NA

Kodi i produktit:
236015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
40020082
Lansuar:
10. 5. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marka Solarix është një prodhues i kabllove të instalimit me cilësi të lartë dhe parametra të shkëlqyeshëm në lidhje me shpejtësinë e transferimit të të dhënave, por gjithashtu rezistencë ndaj efekteve të ndryshme. Këto janë materiale cilësore që plotësojnë kërkesat më të larta. Solarix gjithashtu prodhon mjetet e fundit për nevojat e instalimit. Solarix SXKJ-NA-BU është një pincë e projektuar për prerjen e konektorëve 5E, 6 dhe 6A me emërtimin SXKJ-5E-UTP-BK-NA, SXKJ-5E-STP-BK-NA, SXKJ-6 -UTP-BK-NA, SXKJ-6-STP-BK-NA dhe SXKJ-10G-STP-BK-NA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
40020082
Lansuar:
10. 5. 2018
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE