Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft rrëshqitës QNAP për raftet 2U

Kodi i produktit:
191189
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
QNAP TS-463U, QNAP TS-463U-RP, QNAP TS-863U, QNAP TS-863U-RP, QNAP TS-1263U, QNAP TS-1263U-RP, QNAP TVS-471U, QNAP TVS-471U-RP, QNAP TVS-871U-RP, QNAP TVS-1271U-RP
I përdorshëm me markat:
QNAP
Kodi i prodhuesit:
RAIL-B02
Lansuar:
20 Maj 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serverët kanë nevojë që kohë pas kohe të mirëmbahen dhe të largohen nga raftet ku ata ndodhen, andaj në ndihmë për këtë iu vijnë raftet rrëshqitëse. Raftet rrëshqitëse QNAP për raftet 2U ndihmojnë tërheqjen e pajisjeve për të mundësuar mirëmbajtjen e tyre. Rrëshqitësit janë të dizajnuar për modelet TTVS-871U-RP, TVS-1271-RP, TVS-471U, TVS-471U-RP, TS-463U, TS-463U-RP, TS-863U, TS-863U-RP, TS-1263 dhe TS-1263-RP.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
QNAP TS-463U, QNAP TS-463U-RP, QNAP TS-863U, QNAP TS-863U-RP, QNAP TS-1263U, QNAP TS-1263U-RP, QNAP TVS-471U, QNAP TVS-471U-RP, QNAP TVS-871U-RP, QNAP TVS-1271U-RP
I përdorshëm me markat:
QNAP
Kodi i prodhuesit:
RAIL-B02
Lansuar:
20 Maj 2016
Prodhuesi:
QNAP
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com

Bashkangjitja Raft rrëshqitës QNAP për raftet 2U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE