Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shirit ngjitës MaxLink, 25mm x 5m

Kodi i produktit:
256971
Besueshmëria:
100 %
EAN:
3105720340539
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
S2501
Lansuar:
13. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shiriti ngjitës MaxKink është shumë i qëndrueshëm dhe mund ta përdorni për shumë situata si ngjitja e një kablloje në bosht, për të mbrojtur lidhësin F nga kushtet e ndryshueshme klimatike, si dhe krijon pjesë rezistente ndaj ujit. Ky shirit ngjitet në mënyrë spontane dhe vjen me dimensionet 25 mm x 5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
3105720340539
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
S2501
Lansuar:
13. 3. 2019
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
MaxLink

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE