Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Switch ATEN KVM për USB , PS / 2 dhe VGA-Graphics, 4-porte

Kodi i produktit:
264989
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4710423777019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CS84U-AT
Lansuar:
12. 7. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje ju lejon të kontrolloni katër kompjuterë nga një tastierë e vetme KVM. Është një asistent ideal për menaxhimin e serverëve dhe kontrollin e përbashkët të kompjuterave shtëpiak. Ai përmban teknologjinë Video DynaSyncT për të parandaluar problemet e ekranit së pajisjes dhe për të optimizuar rezolucionin. ATEN CS84U lejon 4 kompjuterë të lidhur të ndajnë një tastierë, maus, monitor dhe ndoshta edhe pajisje të tjera të lidhura. Kalimi midis pajisjeve bëhet me anë të butonave fizikë në ndërprerës, si dhe me anë të ndërfaqes grafike ose shkurtimeve të tastierës. Pajisja ka 2x porte USB, 1x port VGA dhe 2x porte PS / 2. Ndërfaqja e përdorur është një lidhës SPHD 18-pin KVM i krijuar për të lidhur një kompjuter me një switch KVM.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4710423777019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CS84U-AT
Lansuar:
12. 7. 2019
Lidhësit:
PS2 - tastierë (1x), PS2 - maus (1x), VGA (1x)
Numri i komjuterëve që mund të kontrollohen:
4
Prodhuesi:
ATEN
Ueb-i i prodhuesit:
Aten.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE