Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Njësi ventilimi Triton RAC-CH-X24-X1, 1x fan, 220V / 15W, termostat bimetalik, e hirtë

Kodi i produktit:
264636
EAN:
8595105100370
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RAC-CH-X24-X1
Lansuar:
17. 7. 2019
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo njësi ventilimi është dizajnuar posaçërisht për raftet e lira. Montuar sipas nevojës në dysheme, kapak ose derën e kabinetit (350 x 420 mm). Njësia e ventilimit për raftet e lira - kapaku është instaluar nga pjesa e jashtme e raftit dhe në bazë nga brenda raftit. Kur vendosni në bazën e kabinetit, është e nevojshme të përdorni kornizën e montimit të njësisë së ulët të ventilimit - RAx-CH-Xxx-X1, e cila instalohet duke përdorur shirit ngjitës të dyfishtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105100370
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RAC-CH-X24-X1
Lansuar:
17. 7. 2019
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE