Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem ventilimi Triton, 220V/30W

Kodi i produktit:
217854
EAN:
8595105077030
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAC-CH-X25-X1
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

107.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi i rafteve të të dhënave dhe distributorëve të fuqisë ofron kualitet për aksesorët dhe produktet e veta. Në vargun e gjerë të produkteve të Triton përfshihet edhe ky sistem i ventilimit. Ky sistem i ventilimit është i dizajnuar për RUA, RBA, A6 si dhe shumë modele të tjera të montuara në mure dhe ofron 2 ventilatorë. Është i pajisur me termostat bimetalik dhe përfshin 4 vida M6x10, bulona M6 dhe rondele plastike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105077030
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAC-CH-X25-X1
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE