Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Sistem ventilimi Triton, 220V/30W

Kodi i produktit:
217854
EAN:
8595105077030
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAC-CH-X25-X1
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

119.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Prodhuesi i dollapeve të të dhënave dhe distributorëve të fuqisë ofron kualitet për aksesorët dhe produktet e veta. Në vargun e gjerë të produkteve të Triton përfshihet edhe ky sistem i ventilimit. Ky sistem i ventilimit është i dizajnuar për RUA, RBA, A6 si dhe shumë modele të tjera të dollapëve të montuara në mure dhe ofron 2 ventilatorë. Është i pajisur me termostat bimetalik dhe përfshin 4 dado M6, 10 vidha dhe rondele plastike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105077030
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAC-CH-X25-X1
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE