Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Njësi ventilimi Triton RAC-CH-X04-X3, 4x ventilatorë, 220V/60W, gri

Kodi i produktit:
217822
EAN:
8595105016107
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAC-CH-X04-X3
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

159.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo njësi ventilimi është dizajnuar për dysheme apo derë të kabinetit dhe ofron katër ftohës. Ka hapësirë 350x 420mm. Është e pajisur me termostat bimetalik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105016107
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAC-CH-X04-X3
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE