Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ventilator Triton RAC-CH-X03-X3, 2 freskuese, 220V/30W, i hirtë

Kodi i produktit:
217816
EAN:
8595105016084
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAC-CH-X03-X3
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

125.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton është i njohur për krijimin e rafteve të ndryshme, qendra të të dhënave dhe pajisje të tjera, deri te ky ventilator. Kjo njësi e ventilimit është dizajnuar për montim në pjesën e poshtme, të kapakut ose në dyert e kabinetit dhe përmban 2 ftohës. Ai gjithashtu përmban një termostat bimetalik. Nëse montohet në pjesën e kapakut atëherë montohet nga pjesa e jashtme e kabinetit. Ndërsa nesë montohet në pjesën e poshtme, montimi bëhet nga pjesa e brendshme. Për montim ne pjesën e poshtme të kabinetit, përdoret ftohësi me kornizë RAX-CH-Xxx-X1 i cili montohet me ngjitës shiritor nga të dy anët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105016084
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAC-CH-X03-X3
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE