Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk HDD Seagate Personal Cloud, 3TB

Kodi i produktit:
192188
EAN:
7636490063244
Numri i porteve Ethernet:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com
Prodhuesi:
Seagate
Pesha [g]:
1 500

Si të porosisim në Gjirafa50?

142.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seagate Personal Cloud është i pajisur me hard disk me madhësi 3.5" dhe ka kapacitet të lartë prej 3TB duke siguruar kështu hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e të gjitha të dhënave tuaja personale. Të dhënat tuaja, përfshirë këtu fotografi, video, muzikë dhe dokumente të rëndësishme, vendosen në një rrjet lokal dhe ju do të keni mundësinë e qasjes në to përmes Internetit kudo që jeni. Po ashtu ju do të keni mundësi të krijoni kopje rezervë të të dhënave tuaja dhe të qaseni në shërbimet online siç janë Dropbox dhe Google Drive.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7636490063244
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
48
Gjerësia [mm]:
119
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
STCR3000200
Lansuar:
2 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
235
Lloji:
Tavolinë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve HDD:
1
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
1 500
Prodhuesi:
Seagate
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE