Hard Disk WD My Cloud, 1TB

Kodi i produktit:
140400
EAN:
7180378111478
Numri i porteve Ethernet:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
Prodhuesi:
Western Digital
Pesha [g]:
960

Si të porosisim në Gjirafa50?

138.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard Disku WD MY Clowd ju lejon të ruani të gjitha fotot personale, videot, muzikën dhe dokumentet e rëndësishme me mundësi qasjeje nga interneti. Ju mund të lidheni nga kompjuteri juaj, laptopi, tableti ose telefoni për të shkarkuar dhe ngarkuar dokumentet tuaja. Easy backup WD My Cloud lejon ruajtjen e lehtë të dokumenteve tuaja nga çdo kompjuter dhe çdo gjë është plotësisht e sigurtë. Lidhja në rrjet lokal është e mundur përmes ndërfaqes Gigabit Ethernet që siguron performancë të lartë dhe mundësi të ruani të dhëna mjaftueshëm duke përdorur një procesor dy-bërthamësh. Ka kapacitet të ruajtjes 1TB i cili mund të zgjerohet edhe më shumë përmes një hard disku të jashtëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378111478
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
139,3
Gjerësia [mm]:
49
Kapaciteti i HDD-së:
"3.5""-SATA"
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WDBCTL0020HWT-EESN
Lansuar:
21 Nëntor 2013
Lartësia [mm]:
170,6
Lloji:
Tavolinë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve HDD:
1
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
960
Prodhuesi:
Western Digital
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE