Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e zgjerimit të rrjetit QNAP LAN-10G2T-X550, 10 GbE me dy porte

Kodi i produktit:
214654
EAN:
4713213510247
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
150
I përdorshëm me:
NAS QNAP TVS-471-i3-4G, QNAP ES1640dc-V2-E5-96G, QNAP TDS-16489U-SA1, QNAP TDS-16489U-SA2, QNAP TDS-16489U-SB2, QNAP TDS-16489U-SB3, QNAP TS-253B-4G, QNAP TS-253B-8G, QNAP TS-453B-4G,
I përdorshëm me markat:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

388.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartelë për rrjetet QNAP që ofron dy porte SFP +, 10Gigabit . Kjo kartelë zgjeruese e rrjetit është projektuar për serverin tower dhe rack. Moduli përmban një chip Tehuti TN4010. Karta është e pajisur me një ftohës aktiv. Dimensionet e pajisjes janë 100 x 177 x 48 mm, pesha është 0.25 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713213510247
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
150
I përdorshëm me:
NAS QNAP TVS-471-i3-4G, QNAP ES1640dc-V2-E5-96G, QNAP TDS-16489U-SA1, QNAP TDS-16489U-SA2, QNAP TDS-16489U-SB2, QNAP TDS-16489U-SB3, QNAP TS-253B-4G, QNAP TS-253B-8G, QNAP TS-453B-4G,
I përdorshëm me markat:
QNAP
Kodi i prodhuesit:
LAN-10G2T-X550
Lartësia [mm]:
260
Pesha [g]:
410
Prodhuesi:
QNAP
Trashësia [mm]:
58
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com

Bashkangjitja Kartelë e zgjerimit të rrjetit QNAP LAN-10G2T-X550 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE