Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e zgjerimit të rrjetit QNAP LAN-1G2T-I210, 1 GbE me dy porte

Kodi i produktit:
214657
EAN:
4713213510582
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
195
I përdorshëm me:
NAS QNAP TS-470Pro, NAS QNAP TVS-471-i3-4G, NAS QNAP TVS-871U-RP-PT-4G, QNAP TDS-16489U-SB2, QNAP TDS-16489U-SB2, QNAP TDS-16489U-SB3, QNAP TDS-16489U-SB3, QNAP TS-253B-4G, QNAP TS-253B-8G, QNAP TS-43
I përdorshëm me markat:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e rrjetit për rrjetet QNAP që ofron dy porte Gigabit (interface RJ-45). Dimensionet e modelit janë 195 x 120 x 32 mm, pesha 0.25 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713213510582
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
195
I përdorshëm me:
NAS QNAP TS-470Pro, NAS QNAP TVS-471-i3-4G, NAS QNAP TVS-871U-RP-PT-4G, QNAP TDS-16489U-SB2, QNAP TDS-16489U-SB2, QNAP TDS-16489U-SB3, QNAP TDS-16489U-SB3, QNAP TS-253B-4G, QNAP TS-253B-8G, QNAP TS-43
I përdorshëm me markat:
QNAP
Kodi i prodhuesit:
LAN-1G2T-I210
Pesha [g]:
200
Pesha [kg]:
32
Prodhuesi:
QNAP
Trashësia [mm]:
120
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com

Bashkangjitja Kartë e zgjerimit të rrjetit QNAP LAN-1G2T-I210 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE