Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë QNAP NAS UX-500P

Kodi i produktit:
190870
EAN:
4712511124989
Numri i sloteve HDD:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
RAID:
Prodhuesi:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

576.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

QNAP UX-800P është kasë e cila është dizajnuar për setup të lehtë dhe për zgjerim të kapacitetit të magazinimit të PC tuaj për përdorim të përgjithshëm. Kasa QNAP UX-800P është veçanërisht e dobishme për backup i të dhënave, grumbullimin e multimediave dhe monitorimin e sigurisë dhe gjithashtu përfshinë RAID 0, 1, 5, 6 dhe 10. Kasa përmban 5 porte për 3.5” / 2.5” SATA 6GB / s, SATA 3GB / s, e cila mundëson lidhje të lehtë dhe menaxhimi për seleksionimin e serverit NAS. Kasa ka ventilim të integruar e cila lehtëson ftohje, stabilitet dhe qëndrueshmëri. Parametrat e kasës janë 185 x 210 x 235 mm dhe peshon 5.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712511124989
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
235,4
Gjerësia [mm]:
210,6
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
UX-500P
Lartësia [mm]:
185,2
Lloji:
Tavolinë
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve HDD:
5
Për tu përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
5 100
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Kasë QNAP NAS UX-500P edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE