Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës disqesh ( NAS ) Synology DS218j DiskStation 2x4TB, i hirtë

Kodi i produktit:
225800
EAN:
8595184272463
Numri i porteve Ethernet:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

543.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi i disqeve DS218j është pjesë e serisë së pajisjeve NAS. Kjo pasjisje përdorë dy boshte të disqeve (4TB) ndërsa sistemi karakterizohet me transferimin e shpejtë të të dhënave dhe konsumin e pakët të energjisë elektrike. Të dhënat në kompjuterin tuaj ruhen menjëherë dhe sigurtë në NAS diskun tuaj dhe mund të lidhet me disa pajisje njëkohësisht si kompjuter, telefon mobil ose pajisje tjera. Qasja në të dhënat tuaja bëhet përmes internetit pa pasur nevojë për porte shtesë DDNS ose mund ta përdorni aplikacionin për celular Synology Mobile Application për audio, foto ose video. Kjo pajisje [osedon dy porte USB 3.0, dhe një 1Gbe LAN RJ-45. Produkti vjen me ngjyrë hiri.

Vlerësimet

Produkti i plotcon pritshmerit e mia, te gjitha specifikat e tij jane te njejta asgje nuk ndryshon. Produktin e kame pranu mbrenda 1 jave
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595184272463
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
225,5
Gjerësia [mm]:
100
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
8 000
Kodi i prodhuesit:
DS218j 8T
Lartësia [mm]:
165
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
0,88
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja Mbajtës disqesh ( NAS ) Synology DS218j DiskStation 2x4TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE