Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për server ASUSTOR HDD 2.5-3.-5

Kodi i produktit:
195391
EAN:
4710474839001
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
ASUSTOR AS5008T, ASUSTOR AS6102T, ASUSTOR AS6104T, ASUSTOR AS-202T, ASUSTOR AS-202TE, ASUSTOR AS-204RS, ASUSTOR AS-204RS, ASUSTOR AS-204T, ASUSTOR AS-204TE, ASUSTOR AS-302T, ASUSTOR AS-304T
I përdorshëm me markat:
ASUSTOR
Kodi i prodhuesit:
AS-Tray

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mbajtësja Asustor mund të mbaj HDD me madhësi prej 2.5” dhe 3.5”. Përkrah serverët e firmës ASUSTOR me seri: AS-6, AS-2, AS-3, AS50 dhe AS61. Dimensionet e mbajtëses janë 106.7 x 184 x 27.5 mm, me peshë prej 120 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710474839001
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
ASUSTOR AS5008T, ASUSTOR AS6102T, ASUSTOR AS6104T, ASUSTOR AS-202T, ASUSTOR AS-202TE, ASUSTOR AS-204RS, ASUSTOR AS-204RS, ASUSTOR AS-204T, ASUSTOR AS-204TE, ASUSTOR AS-302T, ASUSTOR AS-304T
I përdorshëm me markat:
ASUSTOR
Kodi i prodhuesit:
AS-Tray
Prodhuesi:
ASUSTOR

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE