Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server NAS Asustor AS6404T

Kodi i produktit:
229357
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve Ethernet:
2
RAID:
Pesha [g]:
2900
Përfshirë edhe HDD:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
622.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për katër disqe NAS me katër konektorë përmban një procesor Intel Celeron (Apollo Lake), ku procesori i tij quad-core mundëson dalje 4K. Ekonomik dhe ideal për përdorim shtëpiak dhe personal. CPU dhe GPU i avancuar ofrojnë performancë më të lartë. Ofron mundësi zgjerimi të memories me dy kanale deri në 8 GB. Sistemi përdor HDMI 2.0 dhe USB 3.0 të tipit C. Veçoria e saj unike WOW (Wake-on-WAN) siguron performancë fleksibile dhe kontroll të qasjes. Fuqi e lartë procesuese AS6404T i ri është i pajisur me një procesor 4 bërthamësh të gjeneratës së gjashtë të Intel Celeron (Apollo Lake). Procesori ka kapacitet overclocking prej 2.3 GHz dhe performanca e përgjithshme është 30% më e lartë se gjeneratat e mëparshme për të përmbushur nevojat e qasjes së vazhdueshme në mjediset e një biznesi të vogël. Fuqi e madhe multimediale Modeli është i pajisur me grafikë Intel HD që mbështet teknologjinë e transkodimit HEVC dhe VP9 dhe përmirëson ndjeshëm 30% performancën multimedia. Kjo është një përvojë unike për profesionistët. Njësia ka të ndërtuar memorien me dy kanale DDR3L SO-DIMM 8GB për pamje 4K. Përveç kësaj, ofron mundësi për zgjerimin e memories së përzier me çka e rrit fleksibilitetin e konfigurimit. Vetitë kryesore Pajisje kompakte e rrjetit e përshtatshme për deri në 4 x 2,5 "/ 3,5" SATA II / III ose SSD hard-diska. Kapaciteti maksimal bruto i brendshëm është 48 TB(Nuk janë të përfshira). Mbështet "Wake on WAN". Ofron interfejs: USB 3.0 x 4 (tipi A x3, tipi C x1), 2 x Gigabit Ethernet port, HDMI 2.0 x 1, S / PDIF x1, marrës infra të kuqe, dalje audio: S / PDIF, panel LCD .0

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
230
Gjerësia [mm]:
170
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
48 000
Kodi i prodhuesit:
AS6404T
Lartësia [mm]:
185,5
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD, Single Disk
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
4
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
2900
RAID:
USB 3.0:

Bashkangjitja Server NAS Asustor AS6404T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE