Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

NAS Synology DS218 DiskStation

Kodi i produktit:
227601
EAN:
4711174722969
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Pesha [g]:
2 050

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
339.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Synology DS218 përfshin një procesor të ri 64-bitësh 4-bërthamësh për shpejtësi të shkëlqyer të transferimit të të dhënave, menaxhim të madh të vëllimit të magazinimit dhe transkodim të videove 4K me kodek H.265 10-bit. Kapaciteti maksimal i brendshëm mund të jetë deri në 2 x 12 TB. Është në përputhje disqet fikse 2.5 "dhe 3.5" dhe disqet SSD (ndërfaqe SATA). Prej ndërfaqeve tjera ka një RJ-45, një USB 2.0, dhe dy USB 3.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711174722969
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
233.2
Gjerësia [mm]:
108
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
DS218
Lartësia [mm]:
165
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
2 050
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja NAS Synology DS218 DiskStation edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE