Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

NAS Synology DS218 DiskStation

Kodi i produktit:
227601
EAN:
4711174722969
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
RAID:
Prodhuesi:
Synology

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
322.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Synology DS218 përfshin një procesor të ri 64-bitësh 4-bërthamësh për shpejtësi të shkëlqyer të transferimit të të dhënave, menaxhim të madh të vëllimit të magazinimit dhe transkodim të videove 4K me kodek H.265 10-bit. Kapaciteti maksimal i brendshëm mund të jetë deri në 2 x 12 TB(Nuk janë të përfshira). Është në përputhje disqet fikse 2.5 "dhe 3.5" dhe disqet SSD (ndërfaqe SATA). Prej ndërfaqeve tjera ka një RJ-45, një USB 2.0, dhe dy USB 3.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4711174722969
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
233.2
Gjerësia [mm]:
108
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
DS218
Lartësia [mm]:
165
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
2666
Prodhuesi:
Synology
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Synology.com/enu
USB 3.0:

Bashkangjitja NAS Synology DS218 DiskStation edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE