NAS WD My Cloud Home - 4TB

Kodi i produktit:
223990
EAN:
718037848242
Numri i porteve Ethernet:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
Prodhuesi:
Western Digital
Pesha [g]:
1 050

Si të porosisim në Gjirafa50?

185.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Western Cloud My Cloud Home's ofron kapacitet ruajtje të të dhënave deri në 4 TB. Lidhja LAN është e mundur nga Gigabit Ethernet me shpejtësi të lartë. Mund të zgjeroni kapacitetin e ruajtjes duke lidhur me disk të jashtëm USB 3.0. Është kopatibil me Windows 7 (vetëm 64-bit) ose më të ri dhe Mac OS X version 10.10 ose më të ri. Për celularë, përputhet me iOS 9+ dhe Android 4.4+. Kjo pajisje kërkon një router wifi dhe një lidhje interneti.

Vlerësimet

Super produkt, Rekomandoj
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037848242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
140
Gjerësia [mm]:
53
Kapaciteti i HDD-së:
"3.5""-SATA"
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
4000
Kodi i prodhuesit:
WDBVXC0040HWT-EESN
Lansuar:
12. 10. 2017
Lartësia [mm]:
175,5
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve HDD:
1
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
1 050
Prodhuesi:
Western Digital
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
USB 3.0:

Bashkangjitja NAS WD My Cloud Home - 4TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE