Pajisje për ruajtje WD My Cloud 6TB

Kodi i produktit:
156833
EAN:
7180378261586
Numri i hard disqeve :
1
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
Prodhuesi:
Western Digital
Përfshirë edhe HDD:

Si të porosisim në Gjirafa50?

269.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisja për ruajtje WD Cloud është vend i sigurtë që lejon të ruani të gjitha dokumentet tuaja personale siç janë fotografitë, videot, muzika apo dokumente tjera të rëndësishme në një rrjet lokal me mundësi lidhjeje në internet. Shquhet për posedim të lehtë të tij dhe përparësia më e madhe është që nuk keni nevojë të paguani për shërbimet Cloud që gjenden në internet. Duke ju falenderuar aplikimit falas, ju mund ta lidhni me kompjuterin, laptopin, tabletin apo teleonin tuaj dhe ju lejon të ngarkoni dokumentet tuaja kudo që jeni dhe keni qasje në internet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378261586
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
139,3
Gjerësia [mm]:
49
Kapaciteti i HDD-së:
"3.5""-SATA"
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
6 000
Kodi i prodhuesit:
WDBCTL0060HWT-EESN
Lansuar:
31 Korrik 2014
Lartësia [mm]:
170,6
Lloji:
Tavolinë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve HDD:
1
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Prodhuesi:
Western Digital
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE