Seagate Personal Cloud 4TB LAN

Kodi i produktit:
192189
EAN:
7636490063275
Numri i porteve Ethernet:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com
Prodhuesi:
Seagate
Pesha [g]:
1 500

Si të porosisim në Gjirafa50?

162.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seagate Personal Cloud është një pajisje, e cila ju lejon të ruani të gjitha fotografitë e juaja personale, videot, muzikën si dhe dokumente të tjera të rëndësishme në një rrjet lokal me mundësi lidhjeje me internet. Avantazh i kësaj pajisjeje është se nuk keni nevojë të paguani për serviset Cloud të cilat gjenden në internet. Ju do të mund ta lidhni këtë pajisje me kompjuter, laptop, tablet apo smartphone në mënyrë që të shkarkoni të dhënat direkt aty ku ndodheni apo keni lidhje me internet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7636490063275
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
48
Gjerësia [mm]:
119
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
STCR4000200
Lansuar:
2 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
235
Lloji:
Tavolinë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve HDD:
1
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Pesha [g]:
1 500
Prodhuesi:
Seagate
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com
USB 3.0:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE