Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Asustor AS3102T

Kodi i produktit:
195370
EAN:
4710474830732
Numri i porteve Ethernet:
1
RAID:
Prodhuesi:
ASUSTOR
Pesha [g]:
1 170

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
243.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri AS3102T ka të integruar procesorin Intel Celeron N3050 dual-core që ofron rezolucion prej 4K dhe Ultra HD të multimediave. Softueri Media Converter mundëson ju mundëson konvertimin e fileve. Gjithashtu kanë mbrojtëse rrëshqitëse, ku në rast se do ju duhet instalimi i ndonjë hard drive, do ta bëni atë pa pasur nevojë të përdorni mjete speciale. Dizajni i serverit e bën atë mjaftë praktike për dhoma dhe zyre. Mekanizmi i enkriptimit është i integruar në server, i cili mundëson mbrojtjen e të dhënave tuaja, të cilat janë ruajtur në server. Mekanizmi siguron shpejtësi të hapjes së fajllit prej 112 MB / s ndërsa të ruajtjes së tij 71 MB / s. Serveri në vete përmban edhe port për HDMI. Përveç portit për HDMI ka 3 porte për USB. Ka kapacitet maksimal prej 2 x 8 TB. Dimensionet e serverit janë 165 x 102 x 218 mm, me peshë prej 1.17 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710474830732
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
218
Gjerësia [mm]:
102
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
AS3102T
Lartësia [mm]:
165
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
1 170
Prodhuesi:
ASUSTOR
RAID:
USB 3.0:

Bashkangjitja Server Asustor AS3102T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE