Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Asustor AS3204T

Kodi i produktit:
195373
EAN:
4710474830763
Numri i porteve Ethernet:
1
RAID:
Prodhuesi:
ASUSTOR
Pesha [g]:
1 600

Si të porosisim në Gjirafa50?

407.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri ASUSTOR AS3204T ka dizajn elegant, të cilën e bën të përshtatshme në çfarëdo dhome. Përbëhet nga procesori quad-core Intel Celeron. Shpejtësia e hapjes së fajllit është 112 MB / s ndërsa i ruajtjes së tij 80 MB / s. Është mjaftë ekonomik, pasi që konsumon vetëm 7.47 W të operimit në kushte normale. Gjithashtu përkrah memorien dual-channel dhe mundësojnë video të rezolucionit 4K. Konektimin në NAS server mund ta bëni përmes Windows, Mac OS X apo UNIX. Ofron mundësinë e rikthimit të fileve në rast se humben përmes Amazon S3, ASUS Web Storage, DropBox, Google Drive, onedrive, Box.net, Hidrive, RALUS , Wonderbox, xCloud dhe CrashPlan. Falë App Central ju mund të instaloni edhe aplikacione shtesë multimediale si UPnP Media Server dhe iTunes Server. Përmban 3 porte për USB, GLAN dhe për HDMI. Dimenzionet e tij janë 165 x 142 x 218 mm, me peshë prej 1.6 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710474830763
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
218
Gjerësia [mm]:
164
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
AS3204T
Lansuar:
23 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
165
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
4
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
1 600
Prodhuesi:
ASUSTOR
RAID:
USB 3.0:

Bashkangjitja Server Asustor AS3204T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE