Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Asustor AS6102T

Kodi i produktit:
195375
EAN:
4710474830695
Numri i porteve Ethernet:
2
RAID:
Prodhuesi:
ASUSTOR
Pesha [g]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

329.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria AS6102T e serverëve ASUSTOR përbëhet nga procesori Intel Celeron Braswel dy bërthamësh, me 2 GB dual memorie me shpejtësi të hapjes së file prej 224.23 MB / s dhe shpejtësi të ruajtjes së tij prej 213.41 MB / s. Ka të integruar teknologjinë e enkriptimit, e cila mundëson mbrojtjen e të dhënave në rast se nuk kalojnë në dorën e pronarit apo të grabiten. Enkriptimi siguron shpejtësi të hapjes së të dhënave prej 178.39 MB / s ndërsa shpejtësi të ruajtjes së tyre 106.16 MB / s. Falë procesorit me dual memorie, juve serveri ju mundëson video me rezolucion prej 4K. Përmban dy porte për USB 2.0, 3 për USB 3.0 dhe 2 të tjerë eSATA. Posedon edhe slote për rritjen e kapacitetit të memories. Porti dual Ethernet në kombinim me Link Aggregation mundëson përdoruesin të jetë i lidhur edhe në rast se bjerë njëri nga portet. Dimensionet e serverit janë 163.5 x 108 x 230 mm, me peshë prej 2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710474830695
ESATA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
230
Gjerësia [mm]:
108
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
AS6102T
Lartësia [mm]:
163,5
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
2
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
2 000
Prodhuesi:
ASUSTOR
RAID:
USB 3.0:

Bashkangjitja Server Asustor AS6102T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE