Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server Asustor AS6204T

Kodi i produktit:
195378
EAN:
4710474830725
Numri i porteve Ethernet:
2
RAID:
Prodhuesi:
ASUSTOR
Pesha [g]:
2 900

Si të porosisim në Gjirafa50?

632.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 52.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Performanca e serverit NAS ASUSTOR AS6204T mundësohet nga procesorët Intel Celeron Braswell 4 bërthamësh, të përbërë nga 4 GB dual memorie dhe shpejtësi të hapjes së fajllave prej 223.64 Mb / s dhe shpejtësi të ruajtjes së file 219.99 Mb / s. Ka të integruar teknologjinë e enkriptimit, që ju lejon juve të mbroj të dhënat e juaja në server. Gjithashtu përmban edhe dy porte për USB 2.0, tri të tjera për USB 3.0 dhe 2 të tjerë për eSATA, ku ju mundëson juve të lidhni printerë, tastiera, mausë dhe pajisje të tjera të jashtme. Ka të integruar dual port për Ethernet, që në kombinim me Link Aggregation ju lejon të qëndroni të lidhur edhe nëse bie njëri nga portet e Ethernet. Për më tepër, Link Aggregation siguron transferim më të shpejtë të dhënave në krahasim me ato që kanë një lidhje Ethernet. Ngritjen e memories mund ta bëni në kapacitet maksimal deri në 8 GB, krejt çka duhe të bëni është të hiqni mbulojën e serverit, dhe ta ngritni në slotet poseduese për ngritje. Dimensionet e serverit janë 163.5 x 108 x 230 mm, me peshë prej 2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710474830725
ESATA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
230
Gjerësia [mm]:
170
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kodi i prodhuesit:
AS6204T
Lansuar:
23 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
185,5
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
4
Për t'u përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
2 900
Prodhuesi:
ASUSTOR
RAID:
USB 3.0:

Bashkangjitja Server Asustor AS6204T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE