Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server NAS ASUSTOR AS6302T

Kodi i produktit:
229355
EAN:
4710474830831
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD, Single Disk
RAID:
Prodhuesi:
ASUSTOR
Pesha [g]:
2000

Si të porosisim në Gjirafa50?

335.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Serveri është i pajisur me një procesor dy-bërthamor të gjeneratës së gjashtë, Apollo Lake - Intel Celeron, të prodhuar në një proces 14nm. Kjo pajisje kompakte e rrjetëzimit është e përshtatshme për deri në dy disqe SATA II / III me madhësi 2.5 "/ 3.5" ose hard disqe SSD. Serveri ka memorien e integruar me dy kanale DDR3L SO-DIMM 2GB për rishikim ultra të qetë 4K. Kapaciteti maksimal i brendshëm mbështetet deri në 24 TB. Ndërfaqet përfshijnë: katër USB 3.0 (tri të llojit A dhe një të llojit C), dy Gigabit Ethernet, HDMI 2.0, S / PDIF, marrës me rreze infra të kuqe, dhe dalje audio: S / PDIF. Serveri nuk ka hard disk.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710474830831
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
230
Gjerësia [mm]:
108
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së:
2.5-SATA, 3.5-SATA
Kapaciteti i HDD-së (total) [GB]:
24 000
Kodi i prodhuesit:
AS6302T
Lansuar:
27. 1. 2018
Lartësia [mm]:
163,5
Lloji:
Tavolinë
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, JBOD, Single Disk
Numri i porteve Ethernet:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
3
Numri i sloteve HDD:
2
Për t'u përdorur në:
Për shtëpi
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
2000
Prodhuesi:
ASUSTOR
RAID:
USB 3.0:

Bashkangjitja Server NAS ASUSTOR AS6302T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE