Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Server NAS QNAP TS-453BU-4G

Kodi i produktit:
218174
EAN:
4713213511503
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
RAID:
Prodhuesi:
QNAP

Si të porosisim në Gjirafa50?

958.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 79.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

NAS shumë fuqishëm i prodhuar nga kompania QNAP ka procesorin quad-core me frekuencë operuese prej 1.5 GHz e deri në 2.3 GHz. Ky procesor mbështetet nga katër katër GB memorie RAM të llojit DDR3L. Sistemi mund të zgjerohet me katër hard disqe, HDD ose SSD me portë SATA 6 Gb / s. Poashtu ka katër porte Ethernet gigabit. Pajisja gjithashtu përfshin katër porte USB 3.0 dhe një port 1 x HDMI. Dimensionet e pajisjes janë: 44 x 439 x 499 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713213511503
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
499
Gjerësia [mm]:
439
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
TS-453BU-4G
Lansuar:
7. 9. 2017
Lartësia [mm]:
44
Lloji:
Rack
Nivelet RAID:
0-striping, 1-mirroring, 5-striping, 6-striping, 10-mirroring, JBOD
Numri i porteve Ethernet:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve HDD:
4
Për t'u përdorur në:
Kompani
Përfshirë edhe HDD:
Jo
Pesha [g]:
6 530
Prodhuesi:
QNAP
RAID:
Ueb-i i prodhuesit:
Qnap.com
USB 3.0:

Bashkangjitja Server NAS QNAP TS-453BU-4G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE